טיפים וטריקים לטיולים

בהתחלה אתה עושה הרבה טעויות נסיעות.

יכולת נסיעה היא תהליך שנולד מאוטובוסים שהוחמצו, התנהגות מטופשת, חוסר מודעות תרבותית ואינספור טעויות קטנטנות. ואז, יום אחד, אתה מתחיל לעבור בצורה חלקה בשדות תעופה ולשלב את עצמך בתרבויות חדשות כמו דג למים.

אני רוצה לעזור להאיץ את התהליך ולעזור לכם להימנע מהטעויות שלי (ולעתים קרובות אני מכין הרבה מהן), אז הרכבתי את רשימת הענק הזו של טיפי הנסיעות הטובים ביותר שלי שמכסים את כל מה שמתחת לשמש כדי לעזור לכם להגיע לטיול המלא שלכם פוטנציאל הנינג’ה.

למדתי את הטיפים האלה במהלך שתים עשרה השנים האחרונות.

טיפים אלו לטיול יביאו לכם לחסוך כסף, לישון טוב יותר, לרדת יותר מהדרך המוכרת, לפגוש את המקומיים ופשוט להיות מטייל טוב יותר.

תמיד לארוז מגבת
זה המפתח לטרמפים גלקטיים מוצלחים ושכל ישר. אתה אף פעם לא יודע מתי תזדקק לזה, אם זה בחוף הים, בפיקניק או סתם להתייבש. בעוד שהוסטלים רבים מציעים מגבות, אתה אף פעם לא יודע ונשיאת מגבת קטנה לא תוסיף משקל כה רב לתיק שלך.

קנו תרמיל / מזוודה קטנה
על ידי רכישת תרמיל קטן (אני אוהב משהו בסביבות 35/40 ליטר), תאלץ אותך לארוז אור ולהימנע מלהחזיק יותר מדי דברים. לבני אדם יש נטייה טבעית לרצות למלא מקום כך שאם אתה אורז אור אבל יש לך הרבה מקום נוסף בתיק, בסופו של דבר “תעבור” טוב, אני מניח שאוכל לקחת יותר “ואז תתחרט.

אור אריזה
זה בסדר ללבוש את אותה חולצת טריקו כמה ימים ברציפות. קח מחצית מהבגדים שאתה חושב שתצטרך … לא תצטרך כמה שאתה חושב. רשמו רשימה של עיקרים, חתכו אותה לשניים ואז נארזו את זה! בנוסף, מכיוון שקנית תרמיל קטן כמו שאמרתי, בכל מקרה לא יהיה לך הרבה מקום לדברים נוספים!

אבל קח גרביים נוספות
תאבד חבורה למברשות כביסה, בלאי וטיולים כך שאריזות נוספות יגיעו לתועלת. אני לוקח רק כמה יותר ממה שאני צריך. שום דבר לא מכה זוג גרביים טרי!

קח איתך כרטיס בנק נוסף וכרטיס אשראי
אסונות קורים. זה תמיד טוב לקבל גיבוי למקרה שתשדד או תאבד כרטיס. אינך רוצה להיתקע במקום אחר ללא גישה לכספים שלך. פעם היה לי שכפול של כרטיס והונח עליו הקפאה. לא יכולתי להשתמש בזה בשארית הטיול שלי. שמחתי מאוד שהיה לי תוספת ולא כמו חבר שלי, שלא נאלץ לשאול ממני כסף כל הזמן!

הקפד להשתמש בכרטיסי בנק ללא תשלום
אל תתן לבנקים את הכסף שהרוויח קשה. שמור את זה לעצמך ובזבז אותו במסעות שלך. קבל כרטיס אשראי וכרטיס חיוב שלא גובים עמלת עסקאות זרה או עמלת כספומט. במהלך נסיעה ארוכה, כמה דולרים שהם לוקחים כל פעם באמת יסתכמו!

נסע בעצמך לפחות פעם אחת
תלמד הרבה על עצמך ואיך להיות עצמאי. זו קלישאה, אבל זה נכון. סולו נסיעה לימד אותי להתמודד עם עצמי, לדבר עם אנשים ולהתמודד בקלות עם סיטואציות לא מוכרות. זה עשה לי נוח עם עצמי, עזר לי ללמוד על מה אני מסוגל ואפשר לי להיות סופר אנוכי ולעשות כל מה שאני רוצה! זה יכול לקחת קצת התרגלות אם מעולם לא עשית זאת לפני שתעשה זאת לפחות פעם אחת.

אל תפחדו להשתמש במפה.
נראה כמו תייר לא נורא כמו ללכת לאיבוד באמת ולגמור בשכונה הלא נכונה. אל תפחדו להשתמש במפה או לבקש הוראות ולהיראות כמו תייר. אחרי הכל, אתה אחד! אני תמיד משתמש במפה כשאני נוסע.

בקר תמיד במשרד התיירות המקומי.
הם יודעים על כל מה שקורה בעיר. הם יכולים להצביע על פעילויות בחינם, אירועים מיוחדים שמתרחשים במהלך שהותכם, וכל מה שביניהם. הם אפילו מציעים הנחות על אטרקציות ותחבורה. תפקידם לעזור לכם לחוות את היעד טוב יותר. מדהים כמה מטיילים מדלגים על זה כאשר הם מבקרים איפשהו, אך כמטייל מנוסה אתה יודע להשתמש במשאב זה! זה ככל הנראה אחד מטיפי הנסיעות הכי מנוצלים בעולם.

אל תקנו חגורת כסף – הם טיפשים.
הגנבים יודעים שהם קיימים ונראים עם צעקות אחדות בעצם, “תראה אותי, אני תייר עם כסף! Rip me off! ”ככל שתוכלו להתמזג ולהתנהג כמו מקומי, כך יהיה קל יותר להשיג עסקאות ולהימנע מתכניות. אם אתם מודאגים מכיסים, עיינו טוב יותר על הדברים שלכם!

כשאתה יוצא קח רק את מה שאתה צריך.
הגבל את כמות המזומנים וכרטיסי הבנק שאתה נושא איתך, כך שאם משהו אכן קורה, אתה יכול בקלות להתאושש. לעולם אל תיקח איתך יותר מכרטיס אשראי או כרטיס כספומט אחד. הכלל שלי למזומן הוא להגביל את הסכום שאני סוחב ל 50 $ דולר.

נשא תמיד מנעול.
הם מועילים, במיוחד כשאתה נשאר במעונות וצריך לנעול את הדברים שלך. נשא איתך מנעול שילוב קטן כשאתה נוסע. אל תשתמש באחד עם מקשים כי אם אתה מאבד את המפתחות אתה דופק!

הכינו עותקים נוספים של הדרכון והמסמכים החשובים.
אל תשכח לשלוח לעצמך דוא”ל בדואר אלקטרוני. אתה אף פעם לא יודע מתי יתכן שתצטרך להחזיק איתך תיעוד כלשהו ואולי לא תרצה לשאת את המקור שלך. בנוסף, אם הדרכון שלך נגנב עם עותק יועיל לדיווח המשטרתי שלך.

בקש מצוות ההוסטל למידע – גם כשאתה לא נשאר שם.
צוות ההוסטל מתמודד עם מטיילים בתקציב כל היום, כל יום. הם יודעים בדיוק לאן ללכת לארוחות ואטרקציות זולות. הם גם נוטים להיות מקומיים כך שהם מכירים את העיר היטב. בקש מהם כל מיני מידע. גם אם אתה לא נשאר באחד, פשוט היכנס פנימה ובקש עזרה. בדרך כלל הם יתנו את זה.

קרא ספר היסטוריה!
אינך יכול להבין את הווה של מקום אם אינך יודע דבר על עברו. קרא את היעדים שאתה מבקר בהם. זה ייתן לך הבנה עמוקה יותר של המקום הזה שרצית לראות כל כך הרבה זמן!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *