פריצות שדה תעופה הטובות ביותר

מעבר בשדה התעופה יכול להיות עסק מסובך ומעצבן בימינו, כך שרק להופיע ולקוות לטוב לא תצמצם אותו. אתה צריך להיות מוכן, זריז וערמומי. כדי לעזור לך להוריד אותו, ריכזנו 18 פריצות לשדה תעופה שיעזרו לך להחליק מהחניון לשער שלך עם כמה שפחות בעיות בכל צעד בדרך.

מס ‘1: בדוק מידע על שדות תעופה ביעד ומרווח.

אתה בטח מכיר את שדה התעופה הביתי שלך, אבל שדות תעופה עם פריסות ויעדים עלולים להיות מבולבלים. אפליקציית GateGuru יכולה לעזור, עם מפות שדה התעופה שלה הכוללות שירותים זמינים בכל טרמינל. זה יכול לחסוך לך זמן אם אתה מנסה למצוא אוכל או מוצרי טיפוח במהלך חיבור הדוק. באפליקציה יש גם מידע על אפשרויות Wi-Fi בשדה התעופה, מה שיכול לבטל את הטרחה שבנסיון להבין אילו מבין תריסר רשתות זמינות הן לגיטימיות.

מס ‘2: הכניס כמה מזוודות Ziploc למזוודות שלך.

תיקים עם רוכסן יכולים להיות שימושיים באינספור דרכים בעת נסיעה (לנוזלים בעת מעבר באבטחת שדה תעופה, לאחסון חטיפים, לשמירה על הטלפון יבש), ולכן אני תמיד שומר כמה בכיסי כל מזוודות הנסיעות שלי. אני משאיר אותם שם אפילו בין טיולים, ואז מחדש את הסטש לפי הצורך.

מס ‘3: ערכו סט ייעודי של “בגדי נסיעות אוויריות.”

החזקת סט בגדים מועדף ללבישה במטוסים יכולה להקל על הדקות לפני שאתה יוצא לטיסתך ולהבטיח נוחות בשדה התעופה ובטיסה. בגדי הטיסות שלך צריכים להיות נוחים אך ניתנים לראייה, לא חמים מדי ולא דקים מדי ועמידים למדי. לאחר שבחרת את בגדי הטיסות שלך, וודא שהם נקיים ובראש רשימת האריזה שלך כמה ימים לפני שאתה נוסע.

מס ‘4: אם המטען שלך סובל מעודף משקל או קרוב אליו, לבש יותר בגדים.

בעת האריזה, אם אתה חושד שהמטען שלך עשוי להיות קרוב למגבלת המשקל של חברת התעופה שלך (סולם מזוודות קטן יכול לעזור לך להבין את זה), הניח ג’קט, סווטשירט או פריט לבוש כבד אחר בכיס הקדמי או ממש בחלקו העליון של התיק שלך. אם חברת התעופה קוראת לתיק שלך עודף משקל בעת הצ’ק-אין, תוכל לפתוח את התיק, לקרוע את הבגד ולהלביש אותו. (טיפ זה עובד גם בדרך הביתה מטיול אם המזוודה שלך משוקללת על ידי כמה מזכרות נוספות.)

מס ‘5: ארוז דברים שתצטרך בהישג יד.

זה חל על המשך שלך; “הפריט האישי” שלך שבו אתה יכול לשאת את תעודת הזהות שלך, כרטיס עלייה למטוס ופריטים קריטיים אחרים; והמטען המשובץ שלך. ארוז דברים שתצטרך קודם או לעיתים קרובות במקומות נגישים בקלות, כדי למנוע את הסבל שבחפירת התיק שלך לאור עשרות מטיילים עמיתים.

מס ‘6: צלם תמונה של מקום החניה שלך.

הצמד תמונה של מקום החניה שלך לפני שאתה פונה לטרמינל, וודא לכלול שילוט המזהה את מיקומך (מפלס, מעבר וכו ‘). בשדות תעופה מסוימים המוסך או מספר הטרמינל אינם ברורים על השילוט (זהו המקרה בפילדלפיה), כך שתצטרך לזכור באיזה מוסך היית.

מס ‘7: הכניסו את הדברים החיוניים לטיסה בתיק קטן אחד.

הכניסו את כל מה שתצטרכו במהלך הטיסה לשקית קטנה אחת – אוזניות, קורא / ספר אלקטרוני, חטיף וכו ‘- כך שתוכלו פשוט לתפוס אותו ולהדביק אותו בכיס המושב לפני שתאחסן את שאר החפצים שלך בפח האחורי או מתחת למושב. (שימו לב שאם צרכיכם בטיסה כוללים נוזלים כמו ג’ל יד אנטיבקטריאלי, יתכן ותצטרכו להעביר אותם לשקית הקטנה לאחר שתעבורם את האבטחה.)

#מס ‘8: ארוז בקבוק מים ריק במכשיר ההפעלה שלך.

כדי להימנע מתשלום הוצאות ענק עבור מים בבקבוקים בשדה התעופה, הביאו בקבוק ריק משלכם (שיעבור אבטחה בסדר גמור) ותמלאו במזרקת מים אחרי המחסום.

מס ‘9: בדוק ליד השורה הראשונה / במחלקת עסקים.

ככל שהצ’ק-אין הופך לאוטומטי יותר, עם מרבית הצ’ק-אין הכלכלה שמתרחשת בקיוסקים, העמידה בתורים גדולים הופכת פחות נפוצה, אך יש מטיילים שנשבעים על פי הטקטיקה של השימוש באפשרות הצ’ק-אין הקרובה ביותר לעסק הראשון- והעסק- דלפקי כיתות, שבהם סוכנים יעזרו לפעמים למטיילים בכלכלה אם איש לא עומד בדלפקם.

מס ’10: השתמש בז’קט כדי להמשיך בעוד דברים.

צלם אחד שאני מכיר לובש אפוד צילום שיש לו חצי תריסר כיסים גדולים המיועדים לעדשות, אותם הוא ממלא בחומר שלו. כשהוא עולה על המטוס, הוא מקפל את האפוד ומכניס אותו לפח העילי ליד תיק הנשיאה שלו.

מס ’11: יש לחגור חגורה עם אבזם מפלסטיק.

סוכני אבטחה מסוימים יאפשרו לך להשאיר את חגורתך אם היא לא עשויה ממתכת; חגורה עם אבזם מפלסטיק עשויה לחסוך לך את הבעיה להוריד את החגורה ולהאריך את הבגדים בחצי.

מס ’12: הביא מטען טלפון נייד.

החזקת מטען טלפון נייד יכולה להיות מצילה הצלה אם אינך מוצא שקע פתוח בשדה התעופה. אתה יכול גם להשתמש בו בטיסה, כאשר הטלפון שלך כנראה במצב מטוס ולכן לא משתמש בכוח רב. זו יכולה להיות דרך נהדרת לוודא שיש לך חיוב כשאתה נוחת.

מס ’13: הבא מתאם רב-תקע.

במיוחד אני

אם אתם נוסעים עם משפחה או קבוצה, הביאו מתאם שיכול להפוך שקע אחד למספר רב, כך שאנשים רבים יותר יוכלו לחבר אליו. אפילו אם אתם מגיעים לשער וכל השקעים נמצאים בשימוש, לעיתים קרובות מטייל עמיתים ישתף אחד מהם איתך אם יש לך מתאם כזה.

מס ’14: סע שמאלה באבטחה.

ככל הנראה מרבית בני האדם מוטים לכיוון היד הדומיננטי שלהם, כך שהרוב של האנשים הם ימניים גורם לרוב האנשים לבחור את נתיב האבטחה מצד ימין כאשר הם עומדים בפני בחירה. זיג כאשר הם מפזרים על ידי בדיקת הנתיבים משמאלך.

מס ’15: אחסן את החפצים שלך תוך כדי מעבר בקו האבטחה.

אל תחכה עד שתגיע לחזית הקו לקחת מהטלפון את הטלפון, המפתחות, השינוי הרופף שלך ועוד דברים שסוכני האבטחה לא אוהבים; דאג לזה תוך התפתלות דרך קו האבטחה הבלתי נמנע.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *