תוכניות נסיעות שבוטלו? אתה עדיין יכול ליהנות מימי החופשה שלך 2020

כאשר נמשך מגיפת הווירוס הקורנו, ביטול אירוע אחר אירוע וסגירת אטרקציות, כנראה שהוא גם הביא לביטול תוכניות החופשה הקרובות שלכם.

מזג האוויר מתחמם, הילדים מתכוונים לקיץ והיית נרגש להציע את מקום העבודה שלך לשבוע-שבועיים. עכשיו אתה יכול להישאר עם חופשה בתשלום נוסף ובלי חוף הים הקריבי לבזבז אותו.

בין אם אתם נאלצים להשתמש בימי החופשה שלכם עכשיו בכדי לטפל בילדים שפתאום בביתם במשרה מלאה או שנאלצים לנתב מחדש את טיולכם בתאילנד, מגיפת וירוס הקורנו לא חייבת לשדוד אתכם לגמרי מחופשה. המטיילים העולמיים ג’סיקה נבונגו, שהייתה בכל מדינה בעולם וסדריק ווד הציעו כמה דרכים יצירתיות שתוכלו להוציא ממני את כוח ההשקעה.

סטיישן

אנו יודעים שזה לא באלי, אבל שמע אותנו: מתי הייתה הפעם האחרונה שהסתובבת בעירך?

ווד מציע לצאת לטיול יום, בין אם מדובר בשעה נסיעה לעיר שמעולם לא ביקרתם בה לנסיעה נופית (אם זה אפשרי עם התקנות של מדינתכם) או סתם לצאת מחוץ לדלת הכניסה שלכם.

“אתה יכול לסייר בעיר ההיא וזה יכול להוציא אותך מהבית … או שאתה יכול לשחק תייר בעיר שלך,” אמר ווד. “אני יודע שהמוזיאונים סגורים בערים הגדולות והרבה אטרקציות מקומיות נסגרות, אבל אתה עדיין יכול להסתובב וללמוד משהו על ההיסטוריה של העיר שלך.”

פארקים הם גם אפשרות (אם הם פתוחים), אמר נבונגו, במיוחד בתקופת האביב. טיולים לפארקים יכולים להתבצע גם לבד או עם המשפחה שלך אם כולכם בהסגר ביחד.

נבונגו אמר כי “אפילו אם אתה נוהג במרחק של 100 מיילים משם ועורך טיול שלם יום ארוך, זו יכולה להיות הזדמנות נהדרת לחקור … ולעשות טיולים ודברים כאלה.

Staycation: מהדורה מקורה

אם קשה לצאת החוצה, ישנן דרכים רבות שתוכלו ליהנות מהשהייה שלכם בפנים.

“אתה יכול להביא את הספא אליך,” אמר ווד והציע לאנשים לנסות מסיכת פנים בבית או מניקור ופדיקור. “אם אתה גר עם אנשים, מגניב, אז כולם היו יכולים להשתתף.”

אתה יכול גם להפוך את הבית שלך לאולם קולנוע, מציע ווד. אתה יכול לקחת יום חופש שלם ופשוט לצפות מחדש בסרטים המועדפים עליך או לראות כמה חדשים, בין דרך מפלגת נטפליקס או עם האנשים שכבר נמצאים בביתך.

“אחרי הסרט אתה יכול לפתוח אותו לשאלות או ביקורות, ואפשר פשוט לדבר עליו”, אמר ווד.

הוא גם מציע לארח לילה משחק עם בתים שלך ולהמציא משחקים.

נבונגו הוסיף שאם אנשים בהסגר עם המשפחה, אתה יכול לקבל יום ללא מסך.

“במיוחד לילדים, אני יודע שהורים משתגעים ברגע זה,” אמר נבונגו. “לפני שאתה עושה זאת, הרשה לכל אחד מהמשפחה להעלות רעיונות לגבי מה שהם בדיוק רוצים לעשות ולתכנן חלק מהיום.”

Baecation: מהדורת הסגר

יתכן והיית צריך לבטל את המילוט של הזוג הרומנטי בסנטוריני ביוון, אבל זה לא אומר שהסלון שלך לא יכול להיות אינטימי באותה מידה.

או למצוא Bae בהסגר: וירוס Coronav ביטל המון דברים. הכרויות לא חייבות להיות אחת מהן

“אתה יכול לתכנן יום מיוחד בו אתה צופה בסרט האהוב עליך ולוקח זמן לתמוך במסעדה מקומית,” אמר נבונגו, אם המסעדות המקומיות שלך עושות הובלה. “אולי אתה מזמין משהו טוב בסוף, בדרך כלל לא היית עושה זאת. זו הזדמנות נהדרת לאכול ארוחת ערב רומנטית בבית, תוך כדי תמיכה גם בעסקים מקומיים שנאבקים ברגע זה.”

יום טיפול עצמי

הרבה פעמים אנשים משווים חופשה לטיול איפשהו או לעשות משהו, אבל מה עם סתם לקחת יום לעשות כלום לחלוטין?

למרות שתמיד חשוב להקדיש זמן לעצמך, נאבונגו אמר בהתחשב באקלים הנוכחי, נחוץ עוד יותר להפסיק את דעתך.

נבונגו אמר כי “אם יש לך כוס יין בשעה 10:00, זה A-OK, אם אתה שוכב במיטה עד 3 בערב, זה A-OK,” אמר נבונגו. “אני חושב שמכיוון שרמת הלחץ כל כך גבוהה ומאזן את הלחץ של מה שקורה עם זה שעדיין עובד, אני חושב שזו הזדמנות טובה לתת למוח שלך להיות בנוח.”

כאשר לקח את יום הטיפול העצמי שלך, נאבונגו אמר שחובה שתנתק את המדיה החברתית ובאמת רק תתמכר להיות בעצמך.

“זה באמת נותן לעצמך רשות לקיים יום של כלום מגוחך לחלוטין,” אמר נבונגו.

צא לטיול במורד זיכרון

לאלה שתשוקתם בחיים זה לנסוע, לטייל ואז לנסוע עוד קצת, וביטול הטיול בקניה עשוי להרגיש אבוד, מבולבל ופשוט מסובך עצוב.

קחו נשימה עמוקה, זה יהיה בסדר.

“כמה פעמים הסתכלתי לאחור במקום שלא ביקרתי בו במשך 10 שנים? אני חושב שזו תקופה נהדרת עבור אנשים שרגילים לנסוע לחזור לכונן הקשיח שלך … קח קצת זמן להתענג עליהם הזכרונות, “אמר נבונגו. “אני חושב מכיוון שאנו מתכננים כל העת את הטיול הבא, לעולם לא נזכיר מה היה כל כך נהדר בכל כך הרבה טיולים שכבר עשינו, בין אם זה לפני חודשיים, לפני שנתיים או לפני 12 שנים.”

תכנן טיול במפתח נמוך לאחר ההסגר

עם אי הוודאות של מגיפת הנגיף, יתכן וקשה לתכנן מפלט בינלאומי גדול ברגע שיהיה בטוח לנסוע שוב. אך לא כל התקווה אבודה.

יש הרבה מה לראות ולעשות בתוך 50 המדינות.

“אני חושב שזו הזדמנות אמיתית לחקור יותר את ארה”ב,” אמר נבונגו. “אני חושב שערים כמו אוסטין, ניו אורלינס, לוס אנג’לס, ניו יורק, וושינגטון הבירה … אני חושב שזו תהיה תקופה נהדרת לנסות מסעדות ולתמוך בעסקים האלה כשתחזרו יחד.”

אם אתה מגרד להחתים את הדרכון שלך, נבונגו מציע לצאת לטיול במקסיקו או בקריביים ברגע שיהיה בטוח לנסוע לאזורים אלה.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *