רוצה להיות מטייל במשרה מלאה? דרכים לגרום לזה לקרות

רוב האנשים שפגשתי אינם בלוגרים או פרילנסרים מקוונים. לכל אחד יש את הדרך שלו לעשות דברים כדי לגרום לנסיעות במשרה מלאה לעבוד, אז אני בטוח שתוכלו למצוא משהו שיתאים למצב שלכם.

למרבה הצער, רבים חוששים מהעלות, אך אם אתה רוצה להיות מטייל במשרה מלאה, יש בהחלט דרכים לגרום לזה לעבוד.

להלן 13 דרכים להפוך את הנסיעות במשרה מלאה למציאות.

גלה כמה כסף אתה צריך.

ראשית, עליך לחשב כמה יעלה לך לנסוע, בעצם זה כמה כסף תצטרך לחיות. זה יהיה די דומה לקביעת תקציב ביתי חודשי, אך חלק מההוצאות שלך יהיו שונות ותלויות באיזו נסיעה אתה. אמנם לא תוכל לבצע חישוב מדויק, אך תוכל לאמוד את ההוצאות הממוצעות על ידי מחקר היעדים שלך ואופן הנסיעה שלך, כמו קרוואנים, רכב, סירת מפרש וכו ‘. זה יכול לתת לך רעיון טוב. ממה שתצטרך כל חודש כדי לשרוד וליהנות.

כולם נוסעים אחרת, כך שלא יהיו שני מספרים דומים. תרצה לקבוע כמה זול או מפואר תרצה לנסוע על מנת להבין את מספר התקציב החודשי שלך.
לאחר שתבין את המספר הזה, תרצה לקבוע את הסכום שאתה צריך בקרן הנסיעות שלך. כדי לחשב זאת, חשוב על דברים כגון:

• כמה חודשים אתה נעלם.
• לאן תיסע.
• אם אתם מתכננים ללכת הביתה בזמן הטיול שלכם לבקר חברים ומשפחה.
• בין אם תשמור על הבית ו / או על המכונית שלך.
• כמה מהר תיסע.
• מה תעשה בזמן שאתה נוסע.

הכרת המגבלות הכספיות שלך עם נסיעות היא חובה. אם אתם מטיילים עם מישהו אחר, חשוב לברר מה הציפיות שלהם עם נסיעות במשרה מלאה, כך שתוכלו להגיע להסכמה כיצד תוכלו לתכנן ולעמוד בכך.

לאחרונה ברוק ובאדי כתבו לי פוסט נהדר שמסביר כמה קל להוציא יתר על המידה במשרה מלאה. הם הוציאו 43,486 $ לפנאי קרוואנים למשך שנה! הם חולקים את התקציב שלהם, כיצד ומדוע עברו עליו, ואם יעשו זאת שוב.

הכנס כסף לחיסכון לפני שאתה מוציא אותו.

אחרי שתשלמו את החשבונות החודשיים ותפרישו כסף לפנסיה, הדבר הבא שתרצו לעשות הוא לשים כסף בצד לקרן הנסיעות שלכם. המשמעות היא שעליך לשים כסף בצד לפני שתחשוב על התקציב שלך לאוכל, בידור וכו ‘.

זה יאפשר לך לחסוך יותר כסף לנסיעות, ומכיוון שתיקח כסף מהתוספות (כמו לצאת לאכול, לקנות בגדים חדשים וכו ‘) אתה עשוי להשתפר עם ההוצאות הבלתי נחוצות. ללמוד לקצץ בתקציב שלך ולהוציא פחות יכול באמת לעזור לך בטווח הארוך, וזה יגרום לך לחשוב ביתר דיוק על כל דולר שאתה מוציא.

הון אישי הוא גם דרך נהדרת לעזור לך לעקוב אחר מטרות הנסיעות שלך. הון אישי מאפשר לך לשלב את כל חשבונותיך במקום אחד, כך שתוכל לראות אם אתה בדרך למטרות הכספיות שלך או לא, האם זה נסיעה במשרה מלאה, פרישה ועוד.

עקוב אחר התקציב.

התקציבים נהדרים משום שהם שומרים על הכנסותיך והוצאותיך. עם תקציב תוכלו לדעת בדיוק כמה אתם יכולים להוציא בקטגוריה בכל חודש, עם כמה אתם צריכים לעבוד, עם אילו אזורי הוצאה יש להעריך, בין היתר.

זה יכול לעזור לך לחסוך כמה שיותר כסף עבור קרן הנסיעות שלך לפני שאתה עוזב. אם אתה כבר לא משתמש בתקציב ביתי, התחלת תקופה להתכונן לנסיעות אכן תעזור לך בטווח הארוך בכך שתראה לך כמה הם חשובים והרגיל אותך להשתמש בכזה.
יתכן שתגלה שתצטרך לקצץ את התקציב שלך כדי להפוך את הנסיעות במשרה מלאה למציאות.

לשלם חוב.

בזמן הנסיעה לא תרצה לדאוג לתשלומי החוב החודשיים שלך. ואני בהחלט ממליץ להיפטר מהחוב שלך לפני שאתה עוזב – תוכל לנסוע עם פחות לחץ.

כמו כן, אם אתה מצליח להיפטר מהחוב שלך לפני שתתחיל לנסוע, למעשה תקטין את תקציב הנסיעות שלך ביחד, והוא יכול להציע לך אפשרויות נוספות לעבודה ולנסיעות. עכשיו, לא כולם עובדים בזמן שהם נוסעים, אבל יש הבוחרים באורח החיים של הנוודים הדיגיטליים כדרך לאזן את הכל – זה מה שאני עושה!

תשלום החוב והורדת התקציב החודשי פירושו גם שלא תהיה כל כך לחוץ לגבי הכספים בזמן הנסיעה. אתה יכול לטייל, לחנות, לחקור איים, עיירות קטנות וכו ‘בזמן שאתה נוסע, וזה כל כך הרבה יותר מהנה אם אין לך את החוב הזה תלוי מעל הראש.

צור לוח חזון.

הפיכת מטרת הנסיעה למשרה מלאה לחזותית היא דרך נהדרת למצוא מוטיבציה ויכולה לחסוך כסף בכיף.

הצגת המטרה הכספית שלך לפניך הופכת אותה להרבה יותר אמיתית, ובנוסף נחמד שיש תזכורת מתמדת למה אתה עובד לקראת.

דרכים שונות להפוך את היעד הכספי שלך לחזותי כוללות:

• צור גרפיקה המדגימה את מטרתך.
• השאר תמונה של המטרה שלך בהישג יד. תמונה של יעד הנסיעה שלך במשרה מלאה תשמור על דעתך. זו יכולה להיות תמונה של ה- RV או הסירה שתרצו לקנות, תמונה של אחד היעדים שלכם ועוד. אתה יכול אפילו לעשות הכל וליצור לוח חזון בפינטרסט או על לוח כרזות המציג את כל המקומות שאתה רוצה לבקר בהם, אמירות מוטיבציה וכו ‘.
• פתח בלוג. בלוגים באמת עזרו לי ביעדים הכספיים שלי. זה הקל על המבט לאחור ולראות מה שלומי, וקהילת הבלוגים תמכה מאוד. בנוסף, מכיוון שהכל היה פומבי, הרגשתי שאני צריך לתת דין וחשבון. אם אתה מעוניין, אתה יכול לפתוח בלוג בזול בעזרת ההדרכה הקלה שלי. חיובי נוסף יהיה שאתה יכול לפתוח בלוג טיולים ואולי אפילו להרוויח כסף בדרך

עבוד בזמן שאתה מטייל ותהיה עצמאי במיקום.

יש המון דרכים לכל אחד להרוויח כסף בזמן נסיעה. בעוד שחלק מכם אולי חושבים שזה רק עניין של חלומות, אני כאן כדי לומר לכם שזה אמיתי! אני בלתי תלוי במיקום, ואני מכיר רבים אחרים גם כן.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *