מדוע לא תטייל יותר כאשר יש כל כך הרבה יתרונות של נסיעה?

כולם כל הזמן אומרים כמה חשוב לנסוע. אז על מה כל המהומה הזו? מדוע אנשים מטיילים ואוהבים לטייל?

חשוב מכך: מדוע עלינו לנסוע יותר?

היתרונות של נסיעה אינם רק דבר חד פעמי: נסיעה משנה אותך פיזית ופסיכולוגית. מעט זמן או כסף אינם תירוץ תקף. אתה יכול לטוס בזול בקלות רבה. אם יש לך עבודה במשרה מלאה ומשפחה, אתה עדיין יכול לנסוע בסופי שבוע או בחגים, אפילו עם תינוק.

להלן כמה מהיתרונות העיקריים של נסיעה. ואני בטוח שברגע שתתחיל, תמצא עוד כמה בעצמך!

• נסיעה משפרת את בריאותך

החל מהפחתת המתח וכלה בהפחתת הסיכוי לחלות במחלת לב, היתרונות הבריאותיים של נסיעה הם עצומים. אתה עלול להישאר לשבת על כיסא לאורך כל היום במקום העבודה: כולל הליכה ברגל לטיול שלך בטוח יגרום לגופך להרגיש טוב יותר. עבור אנשים מסוימים, נדודים לחו”ל הם אפילו תרופה לדיכאון וחרדה. כמובן, זה לא תרופה חסרת שוטים, אבל זה עשוי לעזור לך להרגיש טוב יותר, גם פיזית וגם פסיכולוגית.

לנסיעות יותר צפויה להיות השפעה עצומה על רווחתך הנפשית, במיוחד אם אינך רגיל לצאת מאזור הנוחות שלך. תאמין לי: סע יותר והרופא שלך ישמח. הקפד ליצור קשר עם הרופא שלך, הם עשויים להמליץ ​​על תרופות כלשהן שילוו אותך במסעותיך, במיוחד אם אתה הולך לאזורים בעולם עם מחלות שעלולות להיות מסוכנות.

• נסיעה מאפשרת לך להתנתק מחיי היומיום שלך

זה קשור קשר הדוק לנקודה הקודמת שלי. אנו נוטים להיתפס כל כך בחיי היומיום שלנו, שלפעמים פשוט על ידי דבקות אנו עשויים להזיק לעצמנו יותר
מאשר טוב. הבוס שלך משתלט על חייך? ילדים משגעים אותך? ההורים שלך מנסים לגרום לך לחיות את החיים שהם רוצים? כמה זמן אתה חושב שאתה יכול להתמודד עם הלחץ הזה לפני שאתה מתפוצץ והכל מתפרק?

לפעמים עדיף לקחת צעד אחורה, לנשום עמוק ולקחת את הסלפי של Tower Bridge. במלוא הרצינות, נסיעה היא לא אפשרות רעה – זו הדרך הטבעית ביותר לגרום לתחושה שאתה מתגעגע למישהו או שאתה מתגעגע. החוכמה היא לצאת עם קצת הכנה כדי למנוע טעות במהלך המסע שלך. בנוסף, אם אתה טס, כדאי שתתחיל ל

• נסיעה הופכת אותך לחכם יותר

תתרגל להרים מילים חדשות בשפה אחרת בכל פעם שאתה נוסע ותראה שיפורים ביכולות המוח שלך, כפי שכתב דן רויטמן בהפינגטון פוסט. ולו רק זאת, התחילו להכיר את ז’רגון הנסיעות.

אפילו יותר משפות “סתם”, נסיעה עוזרת לך ללמוד על עצמך. אתה עלול להיתקל במצבים מאתגרים שבהם אתה צריך להיות בעל תושייה ולחשוב אחרת. אני בטוח שתפתח מערך מיומנויות חדש שלא חשדת שיש בתוכך.

• נסיעה משפרת את הבנתך לגבי תרבויות אחרות

מדוע אנו מטיילים עשויים להיות שונים מאדם לאדם אחר, אך אנשים הנוסעים תמיד מפתחים אמפתיה והבנה מעמיקה יותר של תרבויות אחרות.

להיות יותר מבין וסובלני כלפי תרבות שונה משלנו זה חלק מלהיות חכם יותר, אבל אני רואה בזה יתרונות של נסיעה בפני עצמה. יש ציטוט של אוגוסטינוס הקדוש, שאומר “העולם הוא ספר, ומי שלא מטייל קורא רק דף אחד”. אתה יכול לחשוב על זה ככה: אם אתה קורא את מה שמופיע בחדשות או צופה בחדשות בטלוויזיה ולא מפקפק בזה, חסר לך המון מידע. אתה עשוי לחשוב שזה גורם לך להיות חכם ומודע יותר לעולם, אבל זה בדיוק ההפך: זה מצמצם את דעתך לפרספקטיבה ייחודית ומוטה.

בטח, אתה בטח מרגיש בנוח איפה שאתה נמצא, אבל זה רק חלק קטן מהעולם! אם אתה סטודנט, נצל תוכניות כגון ארסמוס כדי להכיר יותר אנשים, לחוות ולהבין את התרבות שלהם. העז לנסוע לאזורים שיש לך דעה ספקנית לגבים. אני מהמר שתשנה את דעתך ותבין שהכל לא כל כך רע בחו”ל.

• נסיעה גורמת לך להיות מעניין יותר

אין לי ספק שאתה די שיח. עם זאת, כולל מספר סיפורים מחו”ל עשוי להעניק לך תשומת לב רבה עוד יותר. אזכור דבר שרוב האנשים אינם מכירים או מביא נקודת מבט חדשה הוא תמיד דרך טובה לזרוח במצב חברתי. אין צורך לכתוב חיבור מסע שלם, רק דן במה שראית ואיפה היית: אנשים שרגילים לחיי היומיום שלהם יטיילו עם דבריך.

במהלך הטיול שלי במצרים, המארח שלי ב- Airbnb ואני יצאנו לארוחת ערב. הוא היה במקומות רבים ושונים, השיחה נמשכה כל הלילה, ולא השתעממתי דקה אחת.

למי אתה חושב שאנשים רוצים להקשיב: הבחור שבילה את חופשותיו בבית בגינון ובקריאת העיתון, או זה שבילה שבוע בקובה, נהג ברכב אמריקאי ישן, שחה עם דולפינים וטעם אוכל פיקנטי להפליא ? אני יודע על איזה סיפור אני רוצה לשמוע …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *