9 דברים לארוז לטיול חירום

9 דברים לארוז לטיול חירום

אתה אף פעם לא יודע מתי תתקשר – או תשמע צפירה – ותצטרך לברוח מהבית בהקדם האפשרי. ביקשנו מעיתונאית משבר את הטיפים הטובים ביותר שלה למקרי חירום.
מעטים האנשים שהיו מוכנים למגפה כמו יהודית מטלוף. ניתן לומר את אותו הדבר על מוכנותה כאשר היא מתמודדת עם הוריקנים, הפיכות צבאיות, התפרצויות כולרה והחתמת אספסוף.

האישה יודעת את הדברים ההישרדותיים שלה, כולל איך להיות מוכנה אם היא נאלצת לברוח הביתה עם מעט התראה.

מטלוף חידד את הכישורים הללו במהלך קריירה עיתונאית ארוכה של עשרות שנים שעסקו במלחמות אזרחים, אסונות טבע, מרידות, כנופיות וקרטלי סמים (זו רשימה חלקית) עבור מהדורות חדשות מרכזיות. בימים אלה היא מלמדת דיווח על משברים לעיתונאים עתידיים בבית הספר לבוגרים לעיתונאות באוניברסיטת קולומביה.

בספרה המתוזמן החדש – כיצד לגרור גוף וטיפים אחרים לבטיחות שאתה מקווה שלעולם לא תזדקק לה – היא מזקקת עצות להיערכות לפורענות בכל סכנה שאלה מאיתנו בעבודות שולחן. (היא גם העניקה עצות שהובטחו בכותרת ספרה לגבי הדרך הנכונה להעביר מישהו לביטחון.)

כדי להבטיח שהמשפחה שלכם תהיה בטוחה, מוזנת, מבודרת ושפויה בזמן משבר מתמשך נדרשת סיבולת רגשית ופיזית רבה. פסיכולוגים מצאו שאחד מכלי ההתמודדות הטובים ביותר כשאתה נמצא במצבי סכסוך הוא לקחת את זה יום אחד בכל פעם ולקבוע יעדים לטווח קצר מאוד. מטלוף מזהיר מפני ניסיון להקרין יותר מדי לעתיד. לדוגמא, אם השעה 14:00, פשוט התמקדו בהפיכתה לארוחת הערב בשעה 18:00. “זה חשוב במיוחד לאנשים שחיים בעצמם ולאנשים המטפלים בילדים … היפטרי מהפרפקציוניזם הנשי הפוקד אותנו. אתה רק צריך להגיע לסוף היום או השבוע. אתה חייב לקצב בעצמך, “היא אומרת.

תן לעצמך אשראי על האופן שבו התמודדת עם מצוקה עד כה. לאחר שעברנו ארבעה חודשים של נעילה במגיפה היא הישג מדהים. גם אם לא הייתה לך תוכנית להיכנס, עכשיו יש לך מידע רב על מה עבד ומה לא. הידע הזה, אומר מטלוף, אומר “המשבר יהיה פחות מרגיז בפעם הבאה.”

“בפעם הבאה?” כֵּן. בקשר לזה. מעטים האנשים שעוברים את החיים מבלי לחוות כמה אירועים פורעניים. לדמיין את הגרוע ביותר הוא למעשה תרגיל טוב לבריאות הנפש. זה מסיר את אלמנט ההפתעה ונותן לך את ההזדמנות להתכונן אליו, לבנות את הביטחון ותוכנית הפעולה שלך.

נניח שאתה נתקל במצב חירום הפוך ממקלט במקום – כזה שדורש ממך לצאת מהבית במהירות ולהיות מוכנה לבלתי צפוי בדרך. ביקשנו ממטלוף שיעזור לנו להתמודד עם האתגר כמו מקצוען.

עוד ממרמון: לקבלת טיפים שבועיים בחינם לניהול הכסף שלך, הירשם לניוזלטר HerMoney עוד היום!

9 דברים שכל אישה זקוקה לה בתיק “GO GO”

קשה לתכנן מצבי חירום, אך לא בלתי אפשרי. אחת הדרכים להיות מוכנים כשאתה צריך לברוח במהירות – משיטפון או שריפה או לעבר קרוב משפחה נזקק או מטלה מעבר לים – היא להחזיק תיק ארוז מראש עם כל מה שאתה צריך כדי לשרוד כמה שבועות מחוץ לבית.

מטלוף שמר על “תיק תיק” מלא מלא ב -40 השנים האחרונות. התכנים התפתחו על סמך נסיבות. בשנים עברו היא ארזה להיות מוכנה לשיחה של שלוש בבוקר מעורך כדי לכסות סיפור פורץ באזור מלחמה. בימים אלה מדובר בהיערכות אם היא או בן משפחה יגיעו עם COVID-19 ויש צורך לפנות אליהם לבית החולים, או אם הם נעקרים מהבית לזמן מה.

אנו יכולים ללמוד מעשרות שנותיה לשכלל את המילוט המהיר ולהיות מוכנים לכל דבר. להלן יסודות:

התיק: הוא צריך להיות נייד על ידך, אם אין מישהו בסביבה שיעזור להכניס אותו למסוק המילוט. תיק עם רצועת crossbody או נשיאה מתגלגלת הן בחירות טובות.

מוצרי טיפוח בסיסיים וציוד מגפה: בנוסף לגרסאות בגודל נסיעה של מוצרי טיפוח שבהם אתה משתמש בדרך כלל, הוסף “ערכת מגפה” הכוללת מספיק כפפות, מסכות, מגבוני חיטוי, חיטוי ידיים שיימשך שבוע או שבועיים.

ערכה רפואית: מטלוף ממליץ לשמור בתיק שלך שבועיים עד ארבעה של תרופות המרשם שלך וכל התרופות ללא מרשם. (כלול טיפולים לזיהומים בשמרים ובלתי רחם, אם אתה נוטה אליהם.) היא גם נושאת שלושה סוגים של אנטיביוטיקה לטיפול בבעיות במעיים, בעור ובנשימה. “לרוב הרופאים ניתן לרשום אותם כאשר הם שומעים את הסיבה שאתה מבקש אספקה,” היא אומרת. הגדר תזכורת לבדיקת תאריכי התפוגה.

מידע רפואי: ארוז רשימה של תרופות שאתה נוטל, עותקים מההיסטוריה הרפואית שלך, מידע על ביטוח בריאות ופרטי קשר לידי הרופאים שלך, במקרה שתצטרך לפנות לחדר מיון או להתקבל לבית החולים.

בגדים רב-תכליתיים: יש לזכור אקלים ותנאי מחייה סבירים (למשל מקלט מבוקר אקלים לעומת קמפינג חיצוני). מטלוף ממליץ על בגדים כהים, מעורבבים (כדי להסתיר טוב יותר לכלוך) שניתן לכבס ביד ולתלות אותם לייבוש בן לילה. (באופן דומה, לק כהה מסתיר לכלוך.) ג’ינס אינו בחירה טובה מכיוון שהם כבדים ולוקח זמן רב לייבוש האוויר. נעל נעליים נוחות, וגם ארז כפכפי אצבע, אשר שימושי אם אתה צריך להשתמש במקלחת ציבורית.

למטלוף יש כמה דברים נוספים שלמדה לארוז שמתאימים לנשים:

ערימה של מכנסיים דקיקים שיעזרו לך להרגיש רענן אם נגמר לך התחתונים הנקיים.
צעיף לעטוף את הראש למקרה שלא תוכלו לשטוף את השיער לזמן מה, ולהשתמש בו גם כעטילה קלה – ולהגן על עצמכם מפני יתושים
בקבוקון מסע של הבושם החביב עליכם. זה שימושי אם אתה לא יכול להתקלח, אבל הוא גם דבר קטן שיכול להרים את רוחך אם אתה מרגיש מחורבן.
ציוד גשם: פונצ’ו גשם ארוך ישמור עליכם וכל מה שאתם נושאים יבש כשאתם בדרכים.

מסמכים חשובים: בנוסף לנשיאת תעודות הזהות וכרטיסי האשראי / חיוב וכרטיסי הביטוח, יש לצלם ו / או לצלם את שני צידי הכרטיסים למקרה שתאבדו את הארנק. ערכו רשימה של אנשי קשר חשובים, כמו גם מידע על היכן לפגוש מטיילים עמיתים אם הם נפרדים. ארוז גם עותקים של צוואתך וייפוי הכוחות המעודכנים שלך. אם ביתך נמצא בסכנת סכנה (מאש, שיטפונות או אירועים הרסניים אחרים), ארז מידע על ביטוח הבית, כולל כללי כיסוי, פרטי קשר וכמה טפסים ריקים אם אתה צריך להגיש תביעה מרחוק.

אחד הפעולות החשובות שעליך לעשות לפני שאתה נמצא במצב בו אתה צריך לצאת מהבית במהירות: שים את כל התיקים הכספיים החשובים שלך במקום אחד. “לעתים קרובות זו האישה במשק הבית שעושה הנהלת חשבונות ונשארת על הניירת”, אומר מטלוף. אם זה אתה, לפני שאתה יוצא מדודג ‘, ודא כי יקיריך מחויגים וידע היכן למצוא את הניירת החשובה ואילו חשבונות צריך לשלם ואיך.

מזומנים: כאשר מטלוף התגורר באפריקה, כל המסחר היה מבוסס מזומנים. “תמיד היה לנו כספת לבית והיה צורך באספקת כסף של חודש כדי לנסוע”, היא אומרת. היא עדיין אוהבת להחזיק קצת מזומנים בהישג יד. אבל עם אנשים שחוששים לטפל בנייר במהלך מגיפה, תשלומים אלקטרוניים (כרטיסי חיוב וכרטיסי אשראי ואפליקציות כמו Venmo, Zelle ו- Paypal) הפכו נפוצים יותר. היא עדיין שומרת מזומנים ב”שקית “שלה – ומציינת שהחיידק לא מחזיק מעמד זמן רב על נייר וקרטון – אלא נוקטת באמצעי זהירות על ידי ניגוב כסף ולבישת כפפות לעסקאות וקניות.

אלקטרוניקה: כדי לחסוך זמן ולהימנע מציד בזבוז זמן אחר אביזרים, מטלוף ממליץ לרכוש כבלים וסוללות נוספים כדי שהאלקטרוניקה הנפוצה ביותר שלך תשמור בתיק שלך. הטלפון והמחשב הנייד שלה תמיד טעונים לגמרי ומוכנים לשימוש. חומר קריאה נשמר בקינדל שלה, שיש בו סוללה שנמשכת שבועיים ללא טעינה. עוד חובה: פנס ללא ידיים. “אפילו בניו יורק היו לנו השבתות,” היא אומרת. בהתאם לנסיבות, היא נושאת גם כננת יד ניידת NOAA רדיו התראה על מזג אוויר חירום שיכול להיות מציל חיים אם החשמל ורשת הסלולר תפחת.

לבסוף, כמובטח …

כיצד לגרור גוף
בנוסף לטיפים הבטיחותיים שמטפלוף מפיץ כיצד לגרור גוף וטיפים אחרים לבטיחות שאתה מקווה שלעולם לא תזדקק לה, היא מספקת גם את החלק הראשון של הכותרת.

ראשית, אם אפשר, אל תזיז את האדם. במקום זאת, המתן עד שמגיב ראשון יגיע כדי שלא תפגע יותר בעצמות, במוחו או באיבריו של האדם. (אנו מניחים שהם חיים בתרגיל ראיית הכנה לקטסטרופה הזה.) אם אף אחד לא בא וזה עליכם להזיז את האדם, התחילו להזיז אותו עד שהם שטוחים על הגב על הקרקע, עם זרועות לצדדים. . אתה רוצה לשמור על הראש והצוואר שלהם כמה שיותר יציב כשאתה מזיז אותם. תפס את חולצתם משני הצדדים מתחת לשכמות, ומשוך אותה מעל הכתפיים כדי לערסל את צווארם ​​וראשם.

אנו מקווים שלעולם לא תצטרך להשתמש במיומנות זו, אך אם היא תעלה, תדע מה לעשות.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *