הזמן המושלם להשתמש בנקודות כרטיס האשראי שלך ובמיילים

מדוע זה הזמן המושלם להשתמש בנקודות כרטיס האשראי שלך ובמיילים

בין אם אתם מחפשים לברוח, לשלם כמה חשבונות או להחזיר, יש לנו סקירה על הדרכים הטובות ביותר להשתמש בתגמולי כרטיס האשראי שלכם כרגע.

אולי אתה מהסוג שבקושי שם לב לנקודות התגמול של כרטיס האשראי שלך. יתכן שנרשמת ופשוט תתן להם להצטבר מההוצאות היום יומיות שלך, ולא לחשוב פעמיים על התגמולים שלך. או אולי אתה ההפך הגמור, עוקב כל הזמן אחר כל אבן דרך חדשה, ותמיד יודע כשמדובר בנקודות היקרות שלך.

בין אם יש לכם מעט או הרבה, הרווחתם אותם וניתן להשתמש בהם (וצריך!). באופן מפתיע, ייתכן שעכשיו זה הזמן המושלם לממש את ההטבות שהרווחת קשה ולהפיק מהם את המרב.

עם תחילת ה- COVID-19 אנשים רבים מצאו את עצמם עם הרבה זמן ולאן ללכת. אך כעת כאשר הנסיעות מתחילות להתקתק שוב, ואתרי הנופש, בתי הקזינו ופארקי השעשועים המציעים הטבות רציניות, ייתכן שתבחן את החופשה הזולה ביותר שעשית אי פעם. לחלופין, אתה ומשפחתך עשויים להיות זקוקים מאוד למזומנים רק כדי לעבור את התקופה הקשה הזו. בין אם אתם מחפשים לברוח או פשוט להסתדר, יש לנו סקירה על כמה מהדרכים הטובות ביותר להשתמש בתגמולים שלכם כרגע.

מכתב עיתונאים בחינם מהמימון: לקבלת טיפים נוספים לניהול הכסף שלך, הירשם עוד היום להרמוני!

להמיר את נקודות כרטיס האשראי שלך למזומן
צדדיות עשויה להיות מה שמשפחתך זקוקה לו נואשות כרגע. אם אתה כמו אמריקאים רבים עם כרטיס אשראי, סביר להניח שאתה מקבל מזומנים בחזרה על אחוז מהרכישות שלך. תלוי בחשבונך ובהרגלי ההוצאות שלך, ייתכן שתבחן כמה מאות דולרים ומעלה למימוש. ניתן להשתמש במזומן הנוסף בכדי לחדש את קרן החירום שלך, להקים קרן חירום, לשלם או לשלם חשבונות, או פשוט לקבל כרית נוספת בהוצאות החודשיות שלך.

אם נגיף הקורונא לימד אותנו משהו, זה שיעור אי הוודאות. קיום קרן חירום עבורך ועבור משפחתך מאפשר נשימה בזמן בתקופות לא ודאיות כמו אלה. כלל אצבע טוב עם כספי חירום הוא להחזיק הוצאות בשווי 6 שבועות לפחות בגין אירועים לא צפויים בכל זמן נתון.

הימנע ממלונות הזמנות או מכוניות שכירות
חברות תעופה רבות בעלות כרטיסי אשראי ייעודיים מציעות מספר דרכים למזומן במיילים שלכם – אינכם צריכים להזמין טיסה. במקום זאת, תוכל להזמין רכב שכור או בית מלון. אך מומחים ממליצים שלא לסחור קילומטרים של חברות תעופה בכל דבר שאינו טיסה. למה? כי המסחר נותן לך פחות כסף. “הקפד להשתמש בנקודות / מיילים כמתוכנן – תוכניות תגמול רבות של חברות תעופה מציעות פדיונות כגון מנויים למגזינים או רכישת סחורה. הימנע מאופציות אלה מכיוון שהן יעריכו את הנקודות שלך בשיעור נמוך מאוד “, אומר מומחה הנסיעות של עץ ההלוואות ברט הולצאואר.

הזמן טיול מראש
בימים אלה, מטיילים רבים אינם מחפשים לקפוץ למטוס בקרוב, אך אין כלל נגד הזמנה לעתיד. אפשרות אחת שיש לקחת בחשבון (במיוחד אם יש לכם כמה קילומטרים או נקודות שפג תוקפם) היא להזמין טיול מראש.

חברות תעופה רבות מציעות אפשרות להזמין מראש כ -300 יום (או בערך 10-11 חודשים). בנוסף, לחברות תעופה מסוימות יש את הבונוס הנוסף של הגנת ביטול אם הנסיעה שלך לא תצא לפועל. לפני שאתה מזמין, רק ודא שאתה מגלה מה קורה עם הנקודות שלך אם אתה צריך לבטל. “לפני שתמשיך הלאה בכל נסיעה, דאג להבין את מדיניות כרטיסי האשראי שלך, כל שינוי שהמנפיק ביצע במדיניות שלו עקב מגיפת COVID-19, וכיצד תוכל לעמוד בצורה הטובה ביותר במדיניות זו”, מסביר מייסון מירנדה, מומחה אשראי מבית Credit Insider.

למכור את המיילים שלך לכסף
כן, מכירת המיילים שלך היא דבר, ולעתים קרובות זה פשוט כמו למצוא את השירות שמתאים לצרכים שלך. בעוד שלשירותים מסוימים יש מינימום מיילים כמו Flip My Miles שיש להם מינימום של 70,000 מייל כדי להתחיל, לאחרים אין מינימום. כמה אתרים פופולריים אחרים כוללים מזומנים למיילים שלי, ומכר את התגמולים שלי. רק קחו בחשבון שהחלפת המיילים לכסף עדיין לא נמצאת במגרש משחק שווה – תקבלו רק אחוזים ממה שהם היו שווים אם הייתם משתמשים בהם לטוס.

לתרום את המיילים שלך לצדקה
לחלופין, אם אתה מסתכל על מיילים שעומדים להסתיים, או מיילים שאתה יודע שיעברו שימוש, תמיד יש לך אפשרות לתרום אותם. לכל חברת תעופה יש שותפות עם ארגון צדקה כמו הצלב האדום האמריקני או קרן Make-A-Wish, ותוכלו לתרום את המיילים שלכם לצדקה שם הם ישמשו משפחות שטסו לבקר יקיריהם חולים, ולמטרות חיוניות אחרות. . רק שימו לב כי מס הכנסה אינו רואה בתרומות מיילים הוצאה לניכוי בגין מחיקת מס, הוא נתפס כמתנה.

המשך לערום את הנקודות האלה
עם התקופות הלא ודאיות והקשות שאנו מתמודדים איתם, רבים מאיתנו מבזבזים פחות, אך לא מתרפקים על זכיית הפרסים שלך. היה מכוון לגבי השימוש בכרטיס האשראי שלך. נצל את התמריצים החודשיים כאשר הבנק שלך מציע יותר מזומנים בהוצאות מסוימות. מה שלא תעשו, המשיכו להרוויח. הדרך היחידה שתוכל להשתמש בהם מאוחר יותר היא להמשיך להרוויח אותם עכשיו – אנו מבטיחים שתזכה להשתמש במיילים / הנקודות האלה בסופו של דבר!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *